Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisler | İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepede!

Ormana Karşı Bervaze Kebab

Ormana-Karşı-Bervaze-Kebab Ormana Karşı Bervaze Kebab

Sancaktepe''de yüksek bir tepeye konumlanmış Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri, müşterilerine dört dörtlük bir hizmet veriyor. Gezinti için hazırlanan yemek anlamına gelen Bervaze, Aydos Ormanı''na karşı manzarasıyla içinizi açıyor. Ortam sessiz, sakin. İstanbul''da olduğunuzun farkında bile olmayacağınız sessizlik ve huzur var Bervaze''de. Bizim orada olduğumuz gün hava sisli olduğu için manzara da biraz flu idi. Dışarıya konulmuş masaların birine oturuyoruz. Karşımızda Aydos Ormanı.

Bizi içine çeken bu tablodan gözümüzü alamadan ne yesek acaba diye düşünüyoruz. Bervaze tam anlamıyla bir dünya mutfağı. Balıktan kebaba, makarnadan hamburgere canınız o an ne isterse yiyebilirsiniz. Biz Bervaze''nin spesiyali olan Bervaze kebabını seçiyoruz. Büyük bir tepsinin altına lezzeti tartışılmaz lahmacunlar diziliyor, ortasına meyhane pilavı kuruluyor. Onun etrafında da dillere destan Beyti kebabı. Beyti Kebabının etrafını da tavuk, kuzu şiş ve diğer kebaplar süslüyor. En üstte de kaşarlı pideler. Bervaze sadece bir restoran değil aynı zamanda kafe, düğün salonu, toplantı merkezi olarak da rağbet görüyor. 4000 metrekare kapalı alana sahip Bervaze''nin 500 kişilik ve 1000 kişi kapasiteli iki büyük balo salonu var. Dernek, şirket toplantılarının tertip edildiği bir de VIP salonu var.

Çocuklar için özel oyun alanından mescidine kadar bütün ayrıntılar düşünülmüş. Bervaze''nin misyonu ise şöyle: ''Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluk kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda insana ve çevreye saygılı hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve mutlu bir zaman geçirebileceğiniz yeni yaşam alanı sunmak için varız.'' Bervaze''de çalışan herkes müşteri memnuniyeti için özel çaba harcıyor. Menüde kararsız kaldığınızda yemeklere hakim olan garsonlar sizi özenli ve doğru bir şekilde yönlendiriyor.

Bervaze''nin tam anlamıyla bir dünya mutfağı olduğunu söyleyen işletme müdürü Hasan Değerli, yemeklerde çeşitliliğin müşteri potansiyeline de yansıdığını söylüyor. Değerli, tatlı konusunda ise künefede iddialı. Eğer yolunuz Bervaze''ye düşecek olursa ve kalabalık bir grupsanız arayıp özel bir tatlı siparişinde bile bulunabiliyorsunuz.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir