Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisler | İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepede!

Kendine İyilik Yap, Bervaze’yi Keşfet

Keşfet-7 Kendine İyilik Yap, Bervazeyi Keşfet

Metropolün eşsiz köşesinde sırtını Aydos Ormanları’na dayayan Bervaze Sosyal Tesisleri, “yaşamayı bilen” İstanbulluların ilgi odağı haline geldi. Sancaktepe’nin oksijen deposu Ortadağ’da İstanbul’u terastan izleme fırsatı veren Bervaze’nin tüm ekonomik kesimden ziyaretçileri bir hayli mutlu.

Kadıköy, Maltepe, Kartal, Pendik ya da Avrupa Yakası; İstanbul’un dört bir yanından ulaşım ağı ile bağlantılı olması nedeniyle dakikalar içerisinde beton bloklardan yeşiller dünyasına yolculuk mümkün. Sancaktepe’nin merkezinde, parkeleri özenle döşenmiş Ortadağ’ın zirvesine Bağdat Caddesi’ni aratmayan bir konforda çıktıktan sonra ziyaretçileri eşsiz bir manzara karşılıyor. 1 dönümden fazla alan üzerine kurulu.

İstanbul’u 360 derece izleme fırsatı veren, sadece kapalı alanı 1.500 kişilik sosyal tesisler, “ruhunu dinlendirmek ve huzur bulmak” isteyen İstanbulluların ilgi odağı. Kişisel ve aile buluşmaları ile birlikte fiziki koşullar, beraberinde günün tüm öğünlerinde grup yemeklerini sosyal tesislere taşımış. Kimi zaman bir kutlama, kimi zaman dernek ve kuruluşların özel buluşmaları, bazen de düğün ve cemiyetler; aynı anda birçok konsept hizmeti gerçekleştirebilmesi nedeniyle Bervaze’yi farlı bir noktaya taşımış.

Galeri

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir