Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisler | İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepede!

21 Mart’da 120 Kişilik Kahvaltı

21-Mart 21 Martda 120 Kişilik Kahvaltı

Bervaze tesislerinin 21 Martta kahvaltı için tıklım tıklım dolu olması Nevruz günü insanların birbirleriyle olan ilişkilerini ortaya çıkardığını, öğretmen, idareci ve personelin ailece katılım göstermesinin mutluluk kaynağı olduğunu ve her günümüzün böyle kardeşlik anlayışı içinde geçmesini dilediğini hatta dilekten öteye uygulamaya geçilmesinin çok anlamlı olduğunu merkez müdürü Selami ÇİÇEK belirtti. Dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlenmesi Pendik Mesleki Eğitim Merkezimiz bir ilke daha imza attı.

Okul içi ilişkilerinin pekişmesi aynı ortamda çalışan arkadaşlar arasında güven köprüsünün oluşması için okul idaresince "eş ve çocuklarımızla kahvaltı" etkinliği düzenledi. Baharın müjdesi 20 Şubat’ta havaya düşen ilk cemre, bütün kışı yere indirdi, ikinci cemre 27 Şubat’ta suya düştü ve suları ısıtıp buzları çözdü, 6 Mart’ta düşen üçüncü cemrenin de toprağı ısıtıp ilk kır çiçeklerinin çıkmasını sağladı. 21 Martta ise kır çiçekleri ve İstanbul'un simgesi Erguvan çiçeklerini görmek için; Pendik Mesleki Eğitim Merkezi idarecileri, öğretmenleri, personeli, eş ve çocuklarıyla 120 kişilik kahvaltı sofrasında "Bervaze" tesislerinde buluştular. Tesis Sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı Veysi AKAY destek verdi Mesleki Eğitim Merkezinin kahvaltı buluşmasını çok olumlu ve güzel bulduğunu, Türk Toplumunun paylaşma ve yemek kültürü hasletinin en güzel örneği için çaba sarf eden kurumun idareci ve öğretmenlerini tebrik ettiğini ve bu konuda destek vermenin kendileri için onur kaynağı olduğunu belirtmesi katılımcı öğretmen ve idarecileri memnun etti.

Bervaze tesislerinin 21 Martta kahvaltı için tıklım tıklım dolu olması Nevruz günü insanların birbirleriyle olan ilişkilerini ortaya çıkardığını, öğretmen, idareci ve personelin ailece katılım göstermesinin mutluluk kaynağı olduğunu ve her günümüzün böyle kardeşlik anlayışı içinde geçmesini dilediğini hatta dilekten öteye uygulamaya geçilmesinin çok anlamlı olduğunu merkez müdürü Selami ÇİÇEK belirtti. Kahvaltıya katılan hanımefendilere, beyefendilere, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, destek veren BERVAZE yönetimine, personeline ve Yönetim Kurulu Başkanı Veysi AKAY beye teşekkür etti.

Galeri

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir